W soboty w miesiącach lipiec oraz sierpień sklep stacjonarny będzie nieczynny
Z uwagi na zmianę długości listw MDF firmy Lagrus może się zdarzyć, że zamiast długości 262cm otrzymają Państwo listwy o długości 244cm w ilości nie mniejszej od zakupionej

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS

Oferta specjalna

CENA : 40,08 zł 43,10

Dostępność produktów

Aktualna informacja o dokładnej dostępności i terminie realizacji:
- e-mail: biuro@tokir.pl
- tel. 602 737 611 lub 501 265 432 lub 22 675 87 89Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są oznaczone jednym z trzech rodzajów dostępności:
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)
Produkty oznaczone tym statusem są to produkty, które przeważnie są dostępne fizycznie na naszym własnym stanie magazynowym (a nie w magazynie importera lub producenta).
Przy zamówieniach na produkty opatrzone tym statusem wysyłka zamówionego towaru często możliwa jest nawet w dniu złożenia zamówienia (dotyczy tylko zamówień płatnych przy odbiorze złożonych do godziny 10.00 oraz zamówień płatnych z góry w przypadku otrzymania wpłaty do godziny 10.00) lub odbiór osobisty może nastąpić przeważnie tego samego dnia.
Katalog produktów dostępnych od ręki można zobaczyć pod poniższym adresem:
Produkty dostępne od ręki
W przypadku wszystkich produktów dostępnych od ręki na bieżąco uzupełniamy wszelkie braki. Ponieważ prowadzimy sprzedaż również w sklepie stacjonarnym, może się zdarzyć, że chwilowo możemy nie mieć któregoś z przedstawionych produktów. Może się również zdarzyć, że dany produkt pomimo statusu "od ręki" może być niedostępny w ilości na którą opiewa zamówienie. Dlatego też prosimy o potwierdzenie dostępności przed odwiedzeniem naszego sklepu lub złożeniem zamówienia.

W magazynie zewnętrznym
Są to produkty, które znajdują się w magazynie importera lub producenta (na terenie Polski lub za granicą). Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju produktu i jest wskazany w opisie produktu.
UWAGA
  • Dostępność oznaczona jako Termin realizacji 1-12 dni roboczych dotyczy produktów w przypadku, których producent lub importer deklaruje, iż są to produkty objęte stanem magazynowym. W przypadku wpłaty na konto produkty te przeważnie wysyłane są w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Ponieważ nie posiadamy aktualnego wglądu do stanów magazynowych producentów i importerów, może się jednak zdarzyć, że dany produkt jest chwilowo niedostępny i termin wysyłki okaże się być dłuższy.
  • W przypadku zamówienia produktów z dostępnością oznaczoną jako Termin realizacji 1-12 dni roboczych i wybraniu płatności za pobraniem oraz w przypadku zamówienia pojedynczych sztuk produktu z opcją odbioru osobistego, termin realizacji z reguły wynosi co najmniej kilka dni roboczych.
  • W przypadku sztukaterii Europlast polski magazyn jest w trakcie tworzenia i lista modeli objętych programem magazynowym stale się powiększa; część wzorów może zostać wysłana nawet w 24 godziny, ale jeżeli wybranego profilu nie ma w polskim magazynie to termin realizacji może wynieść nawet do 30 dni roboczych - prosimy o potwierdzanie dostępności poszczególnych produktów
  • W przypadku paneli Loft System dostępnych w magazynie producenta (surowe) wysyłka przeważnie następuje w przeciągu kilku dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach termin ten może jednak ulec wydłużeniu, o czym niezwłocznie informujemy.

Na zamówienie
Są to produkty, które przeważnie nie są fizycznie dostępne i muszą zostać wyprodukowane pod zamówienie Klienta. Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju produktu i jest wskazany w opisie produktu.

Dodatkowe informacje
Powyższe zestawienie ma charakter orientacyjny, w związku z czym prosimy o potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.

Po złożeniu zamówienia Klient zawsze jest informowany o dostępności produktu i dokładnym terminie realizacji. W przypadku braku akceptacji terminu realizacji zamówienie może zostać anulowane.

Aktualną dostępność zawsze można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.
Nasze dane kontaktowe znajdują się z zakładceKontakt