W grudniu, z uwagi na okres przedświąteczny, z przyczyn niezależnych od nas dostawy przesyłek mogą ulegać opóźnieniom
W dniu 21.12 (piątek) sklep stacjonarny czynny w godzinach 8.00-14.00. W dniach 22.12 (sobota) oraz 24.12 (poniedziałek) sklep nieczynny.

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS

Oferta specjalna

CENA : 59,26 zł

Wysyłka i odbiór towaru

W sklepie internetowym tokir.pl dostępne są następujące sposoby realizacji zamówień:

1. Przesyłka kurierska po przedpłacie dla wszystkich grup produktów (dostawa w ciągu 2 dni roboczych od nadania przesyłki, z reguły paczka dostarczana jest następnego dnia roboczego po nadaniu)

2. Przesyłka kurierska pobraniowa dla następujących grup produktów: listwy przypodłogowe, sztukateria, meble, narzędzia (dostawa w ciągu 2 dni roboczych od nadania przesyłki, z reguły paczka dostarczana jest następnego dnia roboczego)

3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy dla następujących grup produktów: listwy przypodłogowe, sztukateria, meble, narzędzia, chemia do podłóg, fornir kamienny
Adres siedziby firmy:
P.H.U. Tokir Irena Tokarczyk
ul. Ogińskiego 11c
03-318 Warszawa

W przypadku odbioru opłaconych zamówień niezbędny jest dokument tożsamości oraz pisemne upoważnienie jeżeli osobą odbierającą jest ktoś inny niż osoba składająca zamówienie

Koszty przesyłki są zależne od rodzaju zakupionych produktów, ich ilości oraz sposobu płatności. Schematyczne przedstawienie kosztów wysyłki znajduje się w poniższej tabeli.
W przypadku zakupu produktów różnego rodzaju koszty wysyłki ustalane są indywidualnie.