W soboty w miesiącach lipiec oraz sierpień sklep stacjonarny będzie nieczynny
Z uwagi na zmianę długości listw MDF firmy Lagrus może się zdarzyć, że zamiast długości 262cm otrzymają Państwo listwy o długości 244cm w ilości nie mniejszej od zakupionej

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS

Oferta specjalna

CENA : 58,34 zł 63,41

Narzędzia do cięcia listwSeria przyrżni / ukośnic TOKIR FLEX jest naszym autorskim produktem, zaprojektowanym aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. Pozwalają one na docięcie i estetyczne wykończenie w narożnikach pomieszczeń różnego rodzaju listw przypodłogowych i sztukateryjnych (przysufitowe, naścienne). Przyrżnie TOKIR FLEX umożliwiają docinanie pod dowolnym kątem nawet bardo dużych listw (max 35 cm), wykonanych z praktycznie każdego materiału. Dzięki ręcznej obróbce eliminują one problem nadmiernego wytwarzania ciepła podczas docinania sztukaterii z wykorzystaniem elektrycznych ukośnic. Gama produktów obejmuje warianty przyrżni do różnych zastosowań: od wersji MINI dla zastosowań amatorskich podczas remontów oraz sporadycznych zastosowań profesjonalnych, po wersję PROFESSIONAL umożliwiającą docinanie nawet największych listw przysufitowych.
Rozwiązanie zgłoszone do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz zarejestrowane przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej jako wzór przemysłowy.

Widok:


1
TOKIR FLEX MINI - przyrżnia, ukośnica do ręcznego cięcia listw przypodłogowych, sztukaterii
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

290,00 190,00 zł

Zobacz opis
Nowość
TOKIR FLEX PROFI - przyrżnia, ukośnica do ręcznego cięcia listw, sztukaterii. Mitre Box
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

1 540,00 1 080,00 zł

Zobacz opis
Nowość
TOKIR FLEX STANDARD - przyrżnia, ukośnica do ręcznego cięcia listw, sztukaterii. Mitre Box
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

1 330,00 910,00 zł

Zobacz opis
Nowość
1