Zamów listwy przypodłogowe lub sztukaterię za minimum 1000 zł a otrzymasz przesyłkę GRATIS!

Filtry

Wykończenie

Listwy przypodłogowe PVCListwy przypodłogowe PVC są bardzo ekonomicznym i popularnym wyborem na etapie wykańczania podłóg. Wynika to z przeważnie bardzo atrakcyjnej ceny oraz bogatej oferty kolorystycznej, dzięki czemu często udaje się dopasować listwę nawet do paneli podłogowych o bardzo wymyślnym kolorze. Listwy PVC szerzej opisaliśmy na naszym blogu w artykule Listwy przypodłogowe PVC - charakterystyka.
Kliknij i dowiedz się więcej o listwach PVC

Wybierz kolekcję:
Widok:


1
70/16 - Listwa przypodłogowa pcv, biała. Profilpas
W magazynie zewnętrznym
Termin realizacji 1-12 dni roboczych

36,00 zł

Zobacz opis
70/16 - zaczep do listwy 70/16 oraz 93/7 Profilpas
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

0,90 zł

Zobacz opis
1

Zalety listw przypodłogowych PVC

Typowe listwy PVC oferowane przez takie firmy jak Salag czy Cezar przeważnie są bardzo łatwe w montażu. Często składają się one z dwóch kawałków, gdzie jeden należy zamontować do ściany przy pomocą kołków montażowych, a drugi jest następnie zakładany w celu ukrycia śladów po montażu. Budowa listw pozwala na ukrycie dużej liczby kabli. Oferta kolorów i wykończeń może przekraczać nawet 100 różnych opcji, co daje dużą swobodę przy dobieraniu listw do podłogi. Sam materiał w postaci PVC charakteryzuje się odpornością na wilgoć. W większości przypadków listwy PVC posiadają akcesoria w postaci narożników, zaślepek i łączników, dzięki czemu do montażu nie jest potrzebny fachowiec. Ostatnią, również bardzo dużą zaletą jest cena - w przypadku listw PVC zaczyna się ona już od kilku złotych za metr bieżący.

A co z wadami?

Listwy PVC wydają się być produktem idealnym, posiadają jednak jedną, dużą wadę, która dyskwalifikuje je w oczach wielu osób. Jest nią ich sztuczny wygląd. Producenci dokładają wielu starań, aby listwy wyglądały jak najlepiej i często ciężko je odróżnić od dobrej jakości paneli podłogowych. Mimo to, osoby dążące do ekskluzywnych, naturalnych i atrakcyjnych wizualnie wykończeń często decydują się na listwy wykonane z innych materiałów.