W grudniu, z uwagi na okres przedświąteczny, z przyczyn niezależnych od nas dostawy przesyłek mogą ulegać opóźnieniom
W dniu 21.12 (piątek) sklep stacjonarny czynny w godzinach 8.00-14.00. W dniach 22.12 (sobota) oraz 24.12 (poniedziałek) sklep nieczynny.

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS

Classic R1 - listwa przypodłogowa cokół MDF Lagrus biała RAL9003 lub RAL9016

Producent: Lagrus

Wymiary: 262 x 8 x 1,6 cm
Gotowa do montażu listwa przypodłogowa wykonana z płyty MDF i pokryta lakierem poliuretanowym w kolorze białym RAL9003 lub RAL9016.
Podana cena dotyczy 1 sztuki listwy o długości 262 cm.
Podana dostępność dotyczy listwy w standardowym kolorze RAL9003. Szczegóły dostępności listwy w odcieniu RAL9016 wyświetlą się w momencie rozwinięcia atrybutów.

Dostępność: Na zamówienie

Zobacz: szczegóły dostępności koszt wysyłki

Najpierw wybierz atrybuty produktu

Wybrany kolor:

35.37 35,37

Masz pytania?

 • 602 737 611
 • Godziny pracy: Pn - Pt: od 8.00 do 17.00
  Sb: od 10.00 do 13.00

Dlaczego my?

 • ponad 20 lat doświadczenia
 • fachowe doradztwo
 • sklep stacjonarny z magazynem
 • szybka dostawa
 • bezpieczeństwo transakcji
 • 14 dni na zwrot
 • brak zbędnych pośredników
Cechy produktu:
Wysokość listwy (cm) : 8
Grubość listwy (cm) : 1.6
Długość listwy (cm) : 262
Materiał : MDF zwykły
Wykończenie : gotowe do montażu
gotowe do montażu - białe
UWAGA
Podana cena dotyczy 1 sztuki listwy o długości 262 cm.
Podana dostępność dotyczy listwy w standardowym kolorze RAL9003. Szczegóły dostępności listwy w odcieniu RAL9016 wyświetlą się w momencie rozwinięcia atrybutów.


OPIS PRODUKTU
Lagrus
Gotowa do montażu listwa przypodłogowa wykonana z MDF – płyty drewnopochodnej o średniej gęstości stosowanej jako podstawowy materiał do produkcji mebli. Materiał ten powstaje z połączenia włókien drzewnych oraz żywic sprasowanych pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze
Lagrus
Listwa pokryta jest wysokiej klasy lakierem poliuretanowym. Lakiery tego typu uchodzą za jedne z najtrwalszych lakierów, ponieważ tworzą twardą powłokę, o dużej odporności mechanicznej i chemicznej. Dodatkowo, bardzo dobrze izolują wilgoć.
Lagrus
Dolna krawędź listwy pokryta jest izolantem przeciwwilgociowym, co zapewnia podstawową ochronę przed działaniem wilgoci.
Ze względu na higroskopijność płyty MDF nie zalecamy jednak stosowania tego typu listw w miejscach narażonych na kontakt z wodą.
Lagrus
Listwa występuje w 2 postawowych kolorach: RAL9003 (tzw. biały sygnałowy) oraz RAL9016 (tzw. biały beskidzki). Na zamówienie listwa może zostać polakierowana również na inny kolor - wycena na zapytanie.
Lagrus
Listwa posiada specjalne podfrezowanie. Umożliwia ono ukrycie kabli oraz ułatwia montaż w przypadku nierównej podłogi przy samej ścianie (np. po cyklinowaniu).
Lagrus
Do montażu listwy wystarczy klej montażowy oraz piła ręczna lub ukośnica elektryczna. W ofercie dostępna jest również farbka korekcyjna służąca przede wszystkim do zamalowywania końcówek listw w miejsach ich łączenia. Pozwala to na dodatkowe zabezpieczenie frontu listwy przed wilgocią i ewentualny retusz połączenia.


MONTAŻ
Do montażu listw przypodłogowych wykonanych z płyty MDF można użyć klejów montażowych dowolnego rodzaju, np. polimerowych, rozpuszczalnikowych.
Dodaj komentarz
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim
Wpisz kod z obrazka: weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator