Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS.
Boazeria angielska z MDF nie zalicza się do tej grupy.
W dniu 29 października (piątek) sklep stacjonarny będzie czynny do 15-tej.

Sufit angielski kasetonowySufity kasetonowe to rodzaj okładziny sufitów. Dawniej służyły do izolacji sufitów dziś możemy obserwować renesans tego stylu angielskiego, który pełni funkcję dekoracyjną. We wnętrzach często stosowane są klasyczne rozwiązania, czyli sufity z podwieszoną kratownicą z wąskich teowników stalowych i ułożonymi na niej elementami wypełniającymi. Standardowo są to płyty 60x60cm wykonane np. z kamiennej wełny mineralnej. Ten styl przyjął się głównie w biurach, instytucjach radziej w mieszkaniach. Z kolei nasza oferta skierowana jest do głównie do mieszkań, domów prywatnych czyli tam gdzie liczą się walory elegancji.
W dzisiejszych czasach montaż takiego sufitu z pewnością wizualnie ociepla wnętrze. Wnętrza z takimi sufitami nabierają nowego, ekskluzywnego charakteru.

Sufit angielski składa się z elementów montażowych (okucia), kratownicy z mdf, oraz wypełnienia kratownicy, przykładowe rodzaje wypełnień:
- wypełnienie płaską płytą mdf
- wypełnienie dowolną listwą gzymsową
- wypełnienie gotowym kasetonem np. Europlast: kaseton 1.57.001; kaseton 1.57.002; kaseton 1.57.003; kaseton 1.57.004
Ceny sufitu kasetonowego.
Sufit kasetonowy, dzięki mnogości stosowanych materiałów i dostępnych wykończeń, może zostać dostosowany do praktycznie każdego budżetu. Najtańsze rozwiązania zaczynają się od kilkuset złotych za metr kwadratowy, im bardziej będą ekskluzywne listwy tym wyższy będzie koszt końcowy. System kratownicy stworzyliśmy także pod ogólnodostępne na rynku płyty 60x60cm stosowane w klasycznych sufitach.
Montaż sufitu angielskiego

Montaż sufitu angielskiego można porównać do składania klocków Lego. Jest to szczególnie trafne określenie w przypadku oferowanej przez nas konstrukcji wykonanej z MDF. Wszystkie elementy kratownicy posiadają odpowiednie wiercenia, otwory, dzięki czemu montaż polega po prostu na łączeniu kolejnych elementów. Więcej pracy jest przy skrajnych rzędach ponieważ skracając poprzeczki tracimy fabryczne wiercenia i trzeba je wykonać we własnym zakresie. Dodatkowa praca polega na skrócenie poprzeczki do żądanego wymiaru i wywiercenie jednego otworu fi 5mm. Po zamontowaniu kratownicy można wypełnić ją gotową ogólnodostępną płytą lub przystąpić do wklejania listw wybranych według własnego gustu. Nasz standardowy system przygotowany jest pod listwę o wysokości ok 50mm z założeniem że będzie wklejona pomiędzy ramę i sufit (sufit pozostaje tłem). W przypadku wybrania większych wysokości listw należy zmienić haczyk mocujący z naszego standardowego czyli 25mm na odpowiednio dłuższy.

Widok:


1
Sufit kasetonowy, stelaż z mdf, do malowania - darmowa wycena
Na zamówienie

0,00 zł

Zobacz opis
1