W dniu 1 lipca (piątek) sklep stacjonarny będzie nieczynny, przepraszamy.
Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS.
Boazeria angielska z MDF nie zalicza się do tej grupy.

OIKOS - kolekcja Duca di VeneziaOPIS PRODUKTU

DUCA DI VENEZIA - farba o efekcie dawnych weneckich ścian

Duca di Venezia jest farbą zainspirowaną XVI-wieczną wenecką sztuką i dostosowaną do współczesnych trendów. Matowa farba w sposób perfekcyjny łączy cienie w celu stworzenia unikalnego efektu podobnego do dzieła sztuki. Chromatyczne przetarcia w niezwykłej i żywej gamie odcieni nadają ścianie energii. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Duca di Venezia jest zmywalna i gwarantuje elegancką dekorację na długi czas. Farba jest paroprzepuszczalna, ma niski poziom zapachu, jest niepalna i przyjazna dla człowieka i środowiska.

GALERIA

KOLORYSTYKA

INSTRUKCJA APLIKACJI

Przygotowanie
1. Powierzchnie powinny być suche i wysezonowane. Ściany powinny być dokładnie oczyszczone, a stara, odpadająca farba usunięta. Dla wzmocnienia podłoża można nałożyć jedną warstwę gruntu Crilux.
2. Jako warstwę podkładową należy nałożyć wałkiem lub pędzlem farbę Fondo Murales w celu uzyskania jednolitej białej powierzchni (w zależności od aktualnego koloru ściany potrzebna jest 1 lub 2 warstwy farby; kolejne warstwy są nakładane w odstępie około 4-6 godzin).

Aplikacja produktu
1. Przy pomocy pędzla należy nałożyć farbę w postaci nieregularnych placków, rozrzuconych po całej powierzchni. Natychmiast po tym należy rozprowadzić farbę po całej powierzchni używając kolistych ruchów gąbki.

Wydajność
- Crilux - 20-60 m2/l, rozcieńczony wodą w stosunku od 1:3 do 1:8 w zależności od chłonności podłoża
- Fondo Murales - 8-12 m2/l (jedna warstwa), rozcieńczony wodą w 20-30%
- Duca di Venezia - 12-14 m2/l, rozcieńczony wodą w 10-15%

PLIKI DO POBRANIA

Widok:


1
Darmowa wycena

0,00 zł

Zobacz opis
1