
Przy zamówieniu sztukaterii lub listew przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS.
Nie dotyczy: listew drewnianych, boazerii angielskiej z mdf, tarasów, elewacji, płyt gumowych, farb Oikos.
Dla Klientów, którzy zechcą odebrać zakupiony towar pod adresem naszej firmy w dowolnym dniu i godzinie, udostępniliśmy zewnętrzny automat paczkowy Tokirbox 24h.
UWAGA: Podana cena dotyczy 1 sztuki listwy o długości 250 cm.
Ze względu na długość sugerowany odbiór osobisty, ewentualna wysyłka możliwa po skróceniu listw do długości 245 (wymogi kuriera).
OPIS:
Gotowa do montażu listwa przypodłogowa wykonana z ekspandowanego PVC odpornego na uderzenia i pokryta mocną, białą folią. Listwa doskonale się nadaje do pomieszczeń, w których panuje zmienna wilgotność i temperatura. Listwa może być montowana przy użyciu zaczepów i posiada miejsce na schowanie kabla.
MONTAŻ:
Do montażu listw przypodłogowych firmy Profilpas wykonanych z PVC można użyć klejów montażowych niezawierających rozpuszczalników (np. polimerowych) oraz zaczepów montażowych.
PHU Tokir. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.