Numer telefonu 22 675 87 89
Numer telefonu 602 737 611
Sklep stacjonarny sklep i magazyn: ul. Ogińskiego 11c, Warszawa
Konto Szukaj Koszyk0

Rabaty i promocje

DARMOWA DOSTAWA
W przypadku złożenia zamówienia na sztukaterię o wartości co najmniej 1500 zł oraz dokonaniu płatności z góry - towar zostanie dostarczony na nasz koszt.
Darmowa dostawa nie dotyczy zamówień zawierających inne produkty niż sztukaterię np. boazerię angielską z mdf/drewna lub listwy drewniane, aluminiowe, stalowe.PROMOCJA CASHBACK
zwrot do 5% wartości zamówionej boazerii angielskiej
Kliknij tutaj i zapoznaj się z ofertą boazerii angielskiej

Na czym polega promocja?
Każdy Klient, który w okresie objętym promocją dokona zakupu elementów boazerii angielskiej może uzyskać zwrot w wysokości 5% wartości zamówionej boazerii, przy czym maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 zł.

Cel promocji
Promocja ma na celu promowanie boazerii angielskiej jako oryginalnego i stylowego sposobu na wykończenie ścian we wnętrzach poprzez zbudowanie galerii realizacji, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej firmy P.H.U. Tokir dostępnej pod adresem www.tokir.pl. Zdjęcia nie będą w żaden sposób udostępniane do użytku osobom trzecim.

Jak skorzystać z promocji?
Aby otrzymać zwrot, wystarczy iż prześlą Państwo do nas wiadomość e-mail zawierającą załącznik w postaci co najmniej 3 wyraźnych zdjęć przedstawiających boazerię angielską po jej zamontowaniu i pomalowaniu (dodatkowo załącznik może zawierać również zdjęcia boazerii w trakcie montażu).
W przesyłanej wiadomości, w miarę możliwości, prosimy o wskazanie poniższych informacji:
- rodzaj zastosowanej farby do malowania
- sposób malowania (pędzel / wałek / natrysk / inny)
- nr rachunku bankowego do dokonania zwrotu

Prosimy o zawarcie w przesyłanej wiadomości poniższego dopisku:
„Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanych przeze mnie zdjęć przez firmę P.H.U. Tokir.”

W jakim terminie obowiązuje promocja?
Promocja obowiązuje od 5 marca 2016 roku do odwołania.W przypadku kompleksowych zamówień zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem biuro@tokir.pl - zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić i postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.
Popularne produkty

PHU Tokir. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Projekt KQSDesign.pl