zamknij

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS.
Nie dotyczy: listw drewnianych, boazerii angielskiej z mdf, tarasów, elewacji, płyt gumowych, farb Oikos.
Płyty gumowe SBR Proflex gr. 30mm (place zabaw) w trzech kolorach od ręki na własnym magazynie.
Płyty gumowe Terraflex gr. 25mm (tarasy, balkony) w dwóch kolorach od ręki na własnym magazynie.

Numer telefonu 22 675 87 89
Numer telefonu 602 737 611
Sklep stacjonarny sklep i magazyn: ul. Ogińskiego 11c, Warszawa
Konto Szukaj Koszyk0

O Sklepie

Firma P.H.U. Tokir powstała w 1996 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie prowadzimy działalność związaną z dystrybucją materiałów wykończeniowych do wnętrz. Początkowo specjalizowaliśmy się w detalicznej i hurtowej sprzedaż listw przypodłogowych, ale dzisiaj nasza oferta obejmuje również wiele innych produktów.

Obecnie oferujemy naszym Klientom m.in. takie produkty, jak listwy przypodłogowe, sztukaterię, panele dekoracyjne, boazerię angielską, tarasy i deski kompozytowe, farby i tynki dekoracyjne czy chemia do podłóg i drewna.

Zawsze w sposób staranny dobieraliśmy produkty, które wprowadzaliśmy do swojej oferty. Kierujemy się przede wszystkim ich jakością, ale również miejscem pochodzenia. Dlatego wiele produktów pochodzi z Polski, np. chemia HartzLack, listwy przypodłogowe drewniane, Creativa, Mardom. Istotny jest również fakt, że w danej grupie produktowej nie nawiązujemy współpracy z każdym dostawcą – naszym Klientom oferujemy tylko te produkty, które w naszej opinii zapewniają wystarczającą jakość. Wiele pozycji jest również wykonywanych specjalnie na nasze zamówienie, dzięki czemu sami możemy dopilnować ich jakości.

Czynnikiem, który w istotny sposób odróżnia nas od konkurencji jest fakt prowadzenia nie tylko sklepu stacjonarnego, ale również magazynu. Posiadamy w nim na stanie najpopularniejsze produkty, dzięki czemu zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie, a ewentualnego zakupu można również dokonać osobiście w sklepie. Dzięki temu, że w przypadku wszystkich produktów współpracujemy bezpośrednio z producentami i głównymi dystrybutorami, również zamówienia obejmujące pozycje dostępne na zamówienie są realizowane sprawnie – pomijamy zbędnych pośredników, których obecność wydłużałaby cały proces.

Wierzymy, że z naszą pomocą uda się Państwu stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nietypowe rozwiązania. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, które nabyliśmy podczas ponad 25-letniej działalności, więc w przypadku jakichkolwiek pytań gorąco zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, który jest czynny od poniedziałku do piątku. Dokładny adres i godziny pracy znajdują się w dziale Kontakt
Popularne produkty

PHU Tokir. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Projekt KQSDesign.pl