W dniu 26 maja (piątek) sklep stacjonarny czynny będzie do godziny 10.30
Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS.
Boazeria angielska z MDF nie zalicza się do tej grupy.

OIKOS - kolekcja PallasOPIS PRODUKTU

PALLAS - farba dekoracyjna o efekcie jedwabiu

Pallas jest jednolitą farbą dekoracyjną o efekcie jedwabiu, która charakteryzuje się kolorowymi refleksami w zależności od kąta padania i intensywności świata. Pallas zaspokaja najbardziej wyszukane potrzeby dekoracyjne ożywiając na nowo antyczną świetność gobelinów, które kiedyś zdobiły wnętrza najbardziej luksusowych willi. Produkt jest wykonany na bazie wody i zaawansowanych technologicznie żywic, które czynią go ekstremalnie odpornym na zmywanie i nadają właściwości odkażających. Farba ma niski poziom zapachu, jest niepalna i przyjazna dla człowieka i środowiska.

GALERIA

KOLORYSTYKA

INSTRUKCJA APLIKACJI

Przygotowanie
1. Powierzchnie powinny być suche i wysezonowane. Ściany powinny być gładkie, dokładnie oczyszczone, a stara, odpadająca farba usunięta.
2. Jako warstwę podkładową należy w odstępie 4-6 godzin nałożyć dwie warstwy farby Supercolor w kolorze wskazanym w katalogu kolorów Pallas

Aplikacja produktu
1. Przesuwając pistolet natryskowy od prawej do lewej i z powrotem należy nałożyć warstwę farby na ścianę. Po pokryciu całej powierzchni należy powtórzyć całą operację, tym razem przesuwając pistolet z góry na dół i z powrotem - uzyskuje się w ten sposób równomiernie pokrytą powierzchnię bez widocznych połączeń.
2. Po upływie około 3-4 godzin należy powtórzyć nakładanie farby w sposób opisany w punkcie pierwszym.
UWAGA. Nanosząc farbę w poziomie dysza pistoletu powinna być ustawiona poziomo, a nanosząc farbę w pionie dysza powinna być ustawiona pionowo.

Warstwa ochronna (opcjonalnie)
1. Dla lepszej ochrony powierzchni (np. w kuchniach i łazienkach) można nałożyć warstwę lakieru ochronnego Watins Lux.

Wydajność
- Supercolor - 9-11 m2/l (dwie warstwy), rozcieńczony wodą w 50%
- Pallas - 3-4 m2/l (dwie warstwy), rozcieńczony wodą w 10-20%
- Watins Lux - 12-14 m2/l

PLIKI DO POBRANIA

Widok:


1
1