W grudniu, z uwagi na okres przedświąteczny, z przyczyn niezależnych od nas dostawy przesyłek mogą ulegać opóźnieniom
W dniu 21.12 (piątek) sklep stacjonarny czynny w godzinach 8.00-14.00. W dniach 22.12 (sobota) oraz 24.12 (poniedziałek) sklep nieczynny.

Przy zamówieniu sztukaterii lub listw przypodłogowych (innych niż drewniane) za minimum 1500 zł PRZESYŁKA GRATIS

Filtry

Producent

Oferta specjalna

CENA : 38,56 zł 41,46

Listwy i profile ProfilpasProfilpas jest włoską firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju listw oraz profili wykończeniowych do ceramiki, drewna, wykładzin oraz innych okładzin ściennych i podłogowych. Oferta obejmuje m.in. klasyczne narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, listwy przypodłogowe, profile do łączenia posadzek, schodowe i balkonowe. Czynnikiem wyróżniającym Profilpas jest bogactwo dostępnych wykończeń i rozwiązań, w tym np. nowoczesne linie designerskich produktów wykorzystujące kryształy Swarovskiego, ciekawe faktury czy zabawę światłem.

Wybierz podkategorię:
Widok:


1
1.53.104 flex - giętka listwa przypodłogowa Europlast
W magazynie zewnętrznym
Termin realizacji 2-30 dni roboczych

248,00 zł

Zobacz opis
C-Design Svarowski - dekoracyjna listwa mosiężna, do płytek.
Na zamówienie

906,00 zł

Zobacz opis
Prolight Prolist LLA/20 - listwa aluminiowa dekoracyjna przystosowana do oświetlenia LED
Na zamówienie

92,50 zł

Zobacz opis
Prolight Prolist LLA/30 - listwa aluminiowa dekoracyjna przystosowana do oświetlenia LED
W magazynie własnym (na miejscu w sklepie)

112,00 zł

Zobacz opis
Prolist - dekoracyjna listwa aluminiowa do płytek
Na zamówienie

46,50 zł

Zobacz opis
Prolist - dekoracyjna listwa ze stali nierdzewnej, do płytek.
Na zamówienie

68,60 zł

Zobacz opis
Prolist LAHG - dekoracyjna listwa aluminiowa z efektem porysowanej powierzchni
Na zamówienie

135,00 zł

Zobacz opis
1

Profilpas - lider branży

Od 1976 r. spółka Profilpas zajmuje się produkcją profili metalowych i z PCV, przeznaczonych do układania podłóg i nawierzchni z płytek ceramicznych, marmuru, wykładzin dywanowych, parkietów, podłóg laminowanych. Jakość produktów, bogactwo oferty, wyjątkowy charakter proponowanych rozwiązań technicznych i estetycznych sprawiły, że spółka Profilpas stała się we Włoszech liderem w swej branży, a także jednym z najważniejszych producentów w Europie. Obecnie posiada ona 9 własnych oddziałów, m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Polsce i Rosji, oraz wiele przedstawicielstw, dzięki czemu może obsłużyć kontrahentów z całego świata.

Nowoczesna technologia...

Profilpas nieustannie prowadzi inwestycje w nowoczesne urządzenia oraz najnowsze technologie, które pozwalają na prowadzenie elastycznej produkcji oraz na szybką realizację zamówień. Firma obecnie dysponuje 4 liniami profilowania, 7 liniami wtryskiwania, 3 liniami perforowania, 2 liniami formowania, 2 liniami nakładania kleju, 1 linią drukowania i 1 linią laminowania foliami, 2 liniami pokrywania oraz 4 liniami pakującymi. Cały proces produkcyjny jest kontrolowany i monitorowany na każdym etapie, co daje możliwość wytwarzania produktów odpowiadających najbardziej rygorystycznym standardom jakościowym.

... i najwyższa jakość

Produkty Profilpas spełniają najwyższe wymogi jakościowe, co potwierdza certyfikat TUV Italia oraz portfolio realizacji zawierające m.in. Lotnisko Międzynarodowe w Abu Dhabi, lotnisko w Marsylii, Lotnisko Domodedovo w Moskwie, siedzibę Parlamentu Europejskiego w Brukseli, siedzibę Ferrari w Maranello czy bazę Nato w Vicenzie.